שמי קובי ואני אוהב בלונים

מאז ומתמיד בלונים הקסימו אותי, הרבה מעבר לרגיל ולכן כשהתחלתי לעסוק בבלונים לא חלמתי שהאהבה שלי תהפוך לאומנות והאומנות שלי תגרום לכל כך הרבה אנשים התלהבות ושיגעון אחרי דבר שנראה כל כך פשוט.

קצת היסטוריה…

לפני כמה שנים, בעת טיול משפחתי בירושלים, ראיתי לראשונה אמן בלונים שקיפל צורות מגוונות ולא תיארתי לעצמי ששבוע אחרי אשב בסלון ביתי עם משאבה וכמה בלונים ואגלה שבתוך תוכי טמון אומן…..

אבל… כל זה קרה במציאות ופשוטו כמשמעו התאהבתי באומנות הזו….

ישבתי מול המסך שעות על גבי שעות, למדתי טכניקות מיוחדות התמקצעתי ועברתי השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל וכיום אני בעל תואר CBA – אומן בלונים מוסמך.

אומנותי מתחלקת בין 2 עולמות עיקריים

העולם הראשון כמובן הוא העולם העסקי שבו אני למעשה יוצר והופך פנטזיות למציאות. לראייה עיצובים מדהימים שעשיתי בקניונים גדולים ברחבי העולם. כמובן שגם רשתות מובילות בישראל נהנות מעיצובים מדהימים , אני יוצר וממציא עבורם והכל פרי דמיוני ובהתאם לצרכים ולדרישות הלקוח.

העולם השני החשוב לא פחות עבורי הוא כמובן האירועים המשמחים כגון חתונות, בר מצוות ובריתות. השמים הם הגבול וכאשר אני רואה את הקרנבל ברחבה, האנרגיות, השיגעון,הטירוף וכמובן המחמאות, התודות וההמלצות שאחרי, כל אלה דוחפים אותי להמשיך בכל הכוח ולשאוף להיות מספר אחת בתחום.

צריכים עזרה? אשמח לחזור אליכם